ŠÁRKA TOMICKÁ

HLEDÁME GRAFIKA

 hledáme samostatně uvažujícího grafika, který je zodpovědný a má cit pro detail, dokáže naslouchat zákazníkům a nebojí se na sebe vzít zodpovědnost za svou práci.

Požadaky:
- zodpovědnost
- schopnost uvažovat v souvislostech
- rutinní znalost Adobe (psd, indd, ai)
- schopnost navrhnout webové stránky, vyretušovat fotografie, zvládnout udělat pěkný a funkční leták či katalog. Jednodušše standardní grafické práce.
- ŽL či práce na dohodu

Nabízíme:
- dlouhodobý pracovní vztah
- příjemný pracovní prostor
- flexibilní pracovní doba
- platové podmínky dle odvedené práce, částečný fix plat pro pokrytí standardních nákladů plus prémie dle zisků z odvedených zakázek
- prostor pro sebezdokonalování a osobní rozvoj
- rozmanitý rozsah prací

zasílejte nám svá portfolia, a my vám odpovíme.

ROZŠÍŘILI JSME KOLEKTIV

Od letošního července je náš kolektiv rozšířen mimo extérní spolupracovníky také o novou kolegyni, která sedí 8 hodin denně v kanceláři a pilně pracuje na grafice zakázek.

ASOCIACE PRO VYUŽITÍ TEPELNÝCH ČERPADEL

Letos jsme vyhráli výběrové řízení na nové logo a kompletní vizuální styl u asociace, která sdružuje výrobce a dovozce tepelných čerpadel. nové webové stránky budou již brzy ke shlédnutí. Na těch pak najdete mimo doporučené firmy i brožuru, která je zaměřena na to jak správně zvolit vrt pro tepelné čerpadlo. Tato brožura je pro koncové uživatele čerpadel a pomáhá jim se všemi těmi pro laiky neuchopitelnými informacemi.

DENKER - AMERICKÉ AUTOMOBILY

Od října 2012 také spolupracujeme s firmou DENKER, která je zaměřena na dovoz a zprostředkování vozů z Ameriky. Pokud má kdokoli přání vlastnit mazla, který bude ve svém okolí originálem a vyrazí každému dech, pak DENKER je tou správnou volbou. Ve společnosti Denker si můžete vybrat jak z vozů skladem v Praze nebo Brně, tak z nabídky v USA. Stačí jen sdělit své přání a Denker za vás vše zařídí.

SPOLEČNOST AROMATICA

Letos jsme začali dělat nově také pro společnost AROMATICA, která sídlí ve Šlapanicích u Brna. To to český výrobce bylinné kosmetiky a doplňků stravy. Všichni je známe, protože jejich produkty nás nejednou dostali z pořádné chřipky, či nám Kosmín zachránil a uzdravil opar na rtech. Jako první projekt jsme se společností AROMATICA vytvořili obalový design na nový prokukt Merisin, který je možno zakoupit již od listopadu 2012. Aromatica také v těchto dnech spouští svůj Eshop a my jim k tomuto zdárnému počinu moc gratulujeme.

DESIGN ATAK

Momentálně se vytváří webové stránky nově vznikající společnosti DESIGN ATAK, která je sdružením designérů různých odvětví, kteří se budou prezentovat pod společnou značkou a vzájemně spolupracovat. Tím se pro klienta odbourává spousta bariér a problémů s hledáním jednotlivých dodavatelů na dílčí úkoly. Sdružení se zaměřuje zejména na interiérový, produktový a grafický design. Zároveň je přímo navázáno na výrobce daných zakázek. Sdružení sídlí v Brně, ale sdružuje designéry z celé České republiky a Slovenska. Stránky by měly být funkční začátkem března.

PORTFOLIO PRODUKTŮ A SLUŽEB SPOLEČNOSTI FABBRO S.R.O

Nejnovějším zákazníkem je společnost FABBRO s.r.o, která poskytuje komplexní služby v oblasti skupinového a přepravního balení. Na českém trhu obalových materiálů působí více než 10 let. První části spolupráce bylo vytvoření portfolia produktů a služeb, které obnášelo fotografovaní a následnou postprodukci řady výrobků, návrh a DTP zpracování materiálu, modelaci maskota a spoluvytvoření textové části tohoto materiálu.

NOVÝ VIZUÁLNÍ STYL SPOLEČNOSTI VARS BRNO A.S.

Na podzim byl dokončen nový logomanuál a designmanuál pro společnost VARS BRNO a.s., která je předním českým dodavatelem CAD a GIS systémů, komplexních hardwarových řešení. Momentálně se zpracovávají i nové weby a ostatní materiály.

KATALOG HODINEK INVICTA 2011—2012

Další prací bylo vytvoření katalogu hodinek společnosti Invicta na následující sezónu, a to pro český, slovenský a rakouský trh. Invicta je jedním z největších dodavatelů hodinek na americkém trhu a zároveň patří mezi nejrychleji rostoucí hodinářské společnosti světa.

NEJNOVĚJŠÍ PRÁCE

PDF PORTFOLIO KE STAŽENÍ | NĚCO KE ČTENÍ | SPŘÁTELENÉ WEBY

Všechny práce jsou chráněny autorským právem. Máte-li zájem o využití fotografií, obrázků nebo prací z tohoto webu, kontaktujte mě prosím nejprve o svolení